portal osiedli, dzielnic i miast

Konstantynów Łódzki Kolejowa 2 - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Kolejowa 2 - sprawy osiedlowe » Forum » Opinie mieszkańców
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Opinie mieszkańców

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Sowa89 
   

Nowy na forum


Wiek: 34
Dołączył: Śro Lut 17, 2016 7:55
Posty: 1
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Lut 17, 2016 7:58    Temat postu: Opinie mieszkańców

Witam, kupiłem mieszkanie w nowym bloku przy Kolejowej, chciałbym zapytać osób które tam mieszkają na temat ich opinii na temat osiedla? Jesteście zadowoleni ze swojego wyboru?
miki84 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Sty 09, 2017 10:13
Posty: 1
Skąd: Konstantynów Łódzki

PostWysłany: Pon Sty 09, 2017 10:26    Temat postu: Re: Opinie mieszkańców

Cześć, Ja bardzo żałuję,że kupiłam tu mieszkanie. Problem jest praktycznie z każdą reklamacją (albo nie dysponują ludźmi albo czasem a jak już coś naprawiają to nieskutecznie i tak w koło macieju, do tego stopnia,że wmawiają mi złe użytkowanie i że wady występują z mojej winy). Nie polecam tej firmy a jeśli już ktoś bardzo chce od nich kupić mieszkanie to radzę wykończenie zrobić we własnym zakresie. Brak poważnego podejścia do klienta.
brzozi 
   

Początkujacy


Wiek: 34
Dołączył: Sob Sty 14, 2017 9:08
Posty: 5
Skąd: Konstantynów Łódzki

PostWysłany: Sob Sty 14, 2017 9:22    Temat postu: Re: Opinie mieszkańców

Ja nie żałuję, ale faktycznie sprawy o których Pani mówi powinny wyglądać bardziej profesjonalnie, my również borykamy się z tego typu problemami. Oczywiście z wieloma rzeczami da się żyć, ale to trochę słabe ze na niektóre rzeczy trzeba tyle czekać. Niemniej uważam ze mieszkanie na naszym osiedlu ma swoje plusy, dla mnie chyba największym jest znalezienie spokoju i ciszy, a jednocześnie jest duze miasto pod nosem dzięki czemu nie ma problemów z pracą itp.
nitka80 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Lut 16, 2017 10:54
Posty: 1
Skąd: Łodzi

PostWysłany: Czw Lut 16, 2017 11:00    Temat postu: Re: Opinie mieszkańców

Witam Smile jestem zainteresowana zakupem mieszkania na Kolejowej. Proszę o rady, czy jesteście Państwo zadowoleni z inwestycji i czy wykonczenie mieszkania zleciliście Panstwo deweloperowi czy we wlasnym zakresie? Pozdrawiam
brzozi 
   

Początkujacy


Wiek: 34
Dołączył: Sob Sty 14, 2017 9:08
Posty: 5
Skąd: Konstantynów Łódzki

PostWysłany: Czw Mar 09, 2017 23:25    Temat postu: Re: Opinie mieszkańców

nitka80 napisał:
Witam Smile jestem zainteresowana zakupem mieszkania na Kolejowej. Proszę o rady, czy jesteście Państwo zadowoleni z inwestycji i czy wykonczenie mieszkania zleciliście Panstwo deweloperowi czy we wlasnym zakresie? Pozdrawiam


Czy zadowoleni to musiałaby Pani zapytać konkretnie o jakie sprawy chodzi. Tak jak jest wyżej napisane, są problemy z naprawą usterek przez dewelopera choć uważam że po zebraniu wspólnoty i wyjaśnieniu wielu kwestii powinno się to zmienić. Jeśli chodzi o wykończenie pod klucz to jest kwestia czy ma Pani czas na zlecanie komuś lub możliwość wykonania wszystkiego samemu bądź przy pomocy bliskich to zawsze lepiej jest to zrobić na własną rękę. Po pierwsze wychodzi taniej, a po drugie są stosowane materiały jakie tylko Pani sobie zażyczy. Natomiast jeśli praca, obowiązki bądź konieczność wyprowadzki z innego mieszkania nie pozwalają na wykończenie na własną rękę to opcja wykończenia pod klucz z pewnością ułatwia życie. Niemniej uważam że np. Atal oferuje o wiele ciekawsze wykończenie w niewiele wyższej cenie. Jeśli zdecyduje się Pani na wykończenie pod klucz to radzę bardzo wnikliwie dokonać odbioru mieszkania, najlepiej z udziałem osoby trzeciej. Odbiór własnego mieszkania to jednak dużo emocji i często człowiek nie zauważa na początku nawet oczywistych błędów. A takie rzeczy jak ściany nie pod kątem 90 st lub nierówny sufit, porysowane okna pojawiają się bardzo często.
1mariusz 
   

Nowy na forum


Wiek: 39
Dołączył: Nie Sie 06, 2017 20:51
Posty: 3
Skąd: Konstantynów Łódzki

PostWysłany: Nie Sie 06, 2017 20:56    Temat postu: Re: Opinie mieszkańców

witam

korzysta ktos z was z oferty ftth? mam tutaj na mysli najwyzszy pakiet. jak to wszystko dziala? mozna wyciasnac maksymalne predkosci?

pozdrawiam
XDXDXD 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Wrz 28, 2017 11:03
Posty: 1
Skąd: Konstantynowa

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 11:07    Temat postu: Re: Opinie mieszkańców

Jestem zadowolony z zakupu mieszkania na tym osiedlu. Bloki zadbane i niedrogi czynsz. Ekipa, która nam wykańczała mieszkanie bardzo solidna.
Nie wiem jak było kiedyś ale teraz jest ok.
Jowita_Abramow 
   

Zaglądajacy


Wiek: 32
Dołączył: Czw Lis 30, 2017 15:54
Posty: 15
Skąd: Piotrków Trybunalski Jeziorna

PostWysłany: Pią Gru 01, 2017 8:30    Temat postu: Re: Opinie mieszkańców

znajomi tutaj mieszkają i są nawet całkiem zadowoleni.
ann001 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Maj 10, 2018 15:57
Posty: 1
Skąd: Konstantynów Łódzki

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 16:16    Temat postu: Re: Opinie mieszkańców

Witam,
Mieszkamy tutaj od niedawna. Niestety zanim nam się to udało, napotkaliśmy wiele problemów ze strony dewelopera. Na początku wszystko pięknie wyglądało, obiecywali nam "gruszki na wierzbie" ale przede wszystkim sprawne i profesjonalne wykończenie mieszkania. Niestety ekipy remontowe były z tzw. "łapanki", przychodziły i rezygnowały, remont przeciągał się w nieskończoność a w biurze nas zwodzili...
Nie respektują reklamacji składanych przez nas oraz innych mieszkańców, część z nich zresztą ma swój finał w sądzie.
Okolica natomiast bardzo przyjazna
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama